Ansatte

Draupne

Hanne Sund-Derås

Stilling: Pedagogisk leder
977 20 552
hanne.solvold.sund@akerbarnehage.no

Kristine Aabakken

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
406 26 351
kristine_aabakken@hotmail.com

Kristine Rostad

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
959 01 231
kizne_@hotmail.com

Randi Schei Johansen

Stilling: Fagarbeider

Ørjan Frøseth

Stilling: Lærling
480 27 133
orjanfroset@hotmail.com

Hege Bjørkli Sagvold

Stilling: Fagarbeider
hbjorkli@hotmail.com

Line Rømo Johnson

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
970 73 346
linej@vktv.no

Fenja

Line Myrvold Green

Stilling: Assistent
412 50 721
linegreen1971@gmail.com

Audhild Moa

Stilling: Pedagogisk leder
906 41 006
audhild.moa@akerbarnehage.no

Elisabeth Fagerli

Stilling: Pedagogisk leder
906 40 827
elisabeth_fagerli@hotmail.com

Elisabeth er vikar i 100 % stilling.

Tommy Vollan Green

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Camilla Balgård

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
907 99 415

Frøya

Gøril Sørmo

Stilling: Assistent
922 32 897
gsormo@hotmail.com

Lillian Aglen

Stilling: Pedagogisk leder
952 21 472
lillian.aglen@akerbarnehage.no

Line Rømo Johnson

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
970 73 346
linej@vktv.no

Hege Bjørkli Sagvold

Stilling: Fagarbeider
hbjorkli@hotmail.com

Hugin

Audhild Moa

Stilling: Pedagogisk leder
906 41 006
audhild.moa@akerbarnehage.no

Camilla Balgård

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
907 99 415

Høvdingan

Line Myrvold Green

Stilling: Assistent
412 50 721
linegreen1971@gmail.com

Elisabeth Fagerli

Stilling: Pedagogisk leder
906 40 827
elisabeth_fagerli@hotmail.com

Elisabeth er vikar i 100 % stilling.

Tommy Vollan Green

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Mjølner

Line Myrvold Green

Stilling: Assistent
412 50 721
linegreen1971@gmail.com

June Anette Aasan

Stilling: Assistent
467 76 078
june.aasan@hotmail.com

Elisabeth Fagerli

Stilling: Pedagogisk leder
906 40 827
elisabeth_fagerli@hotmail.com

Elisabeth er vikar i 100 % stilling.

Tommy Vollan Green

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Siv Helen Bergsmo

Stilling: Barnehagelærer
926 40 662
siv.helen.bergsmo@akerbarnehage.no

Munin

June Anette Aasan

Stilling: Assistent
467 76 078
june.aasan@hotmail.com

Siv Helen Bergsmo

Stilling: Barnehagelærer
926 40 662
siv.helen.bergsmo@akerbarnehage.no

Troll

Gøril Sørmo

Stilling: Assistent
922 32 897
gsormo@hotmail.com

Lillian Aglen

Stilling: Pedagogisk leder
952 21 472
lillian.aglen@akerbarnehage.no

Ve

Line Rømo Johnson

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
970 73 346
linej@vktv.no

Camilla Molde

Stilling: Barnehagelærer
922 53 639
camillamolde@yahoo.no

Hege Bjørkli Sagvold

Stilling: Fagarbeider
hbjorkli@hotmail.com

Vilje

Hanne Sund-Derås

Stilling: Pedagogisk leder
977 20 552
hanne.solvold.sund@akerbarnehage.no

Kristine Aabakken

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
406 26 351
kristine_aabakken@hotmail.com

Kristine Rostad

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
959 01 231
kizne_@hotmail.com

Randi Schei Johansen

Stilling: Fagarbeider

Ørjan Frøseth

Stilling: Lærling
480 27 133
orjanfroset@hotmail.com

Andre ansatte

Merete myran larsen

Stilling: Daglig leder
454 11 945
merete.myran.larsen@akerbarnehage.no

Camilla Vaterholm

Stilling: Vikar
986 81 008
camilla.h.v@hotmail.com

Turid Rostad

Stilling: Vikar

Turid er vikar, og jobber på alle avdelinger/ grupper etter behov.